ROWERY

trek

W 1976 roku, kiedy powstała firma Trek, nasza misja była prosta: stworzyć najlepsze rowery na świecie. Dzisiaj do owej misji dodajemy także: sprawić, aby rower stał się prostym rozwiązaniem złożonych problemów na świecie.
Rower jest dla człowieka najbardziej wydajną formą transportu. Zapobiega zmianom klimatu, zmniejsza zatłoczenie miast, wpływa na zdrowy tryb życia. Łączy nas, a jednocześnie umożliwia ucieczkę. W dodatku zabiera nas w miejsca, których inaczej nie moglibyśmy zobaczyć.

Trek. Wierzymy w rowery.


zasada

ZASADA Bikes to jedna z czołowych polskich firm na rynku rowerowym. Główny profil działalności to produkcja rowerów marki MAXIMŸ oraz MEDANOŸ. Blisko 20-letnie doświadczenie w branży decyduje o dobrej znajomości światowych trendów i wysokich standardach stosowanych podczas montażu. Firma jest również wyłącznym dystrybutorem na Polskę amerykańskich rowerów HARO, EASTERN BIKES i PREMIUM oraz części i akcesoriów BMXowych marki ALIENATION. ZASADA Bikes to także jeden z wiodących w kraju producent kół rowerowych oraz importer części i akcesoriów rowerowych marki PASSA i opon rowerowych VREDESTEIN.