O NAS


Sklep i serwis rowerowy KOLARZ  istnieje od  2004 r.
Nasza firma powstała z pasji do sportu, a w szczególności do kolarstwa. Usługi kierujemy do wszystkich tych, którzy oczekują fachowej i rzetelnej naprawy swojego sprzętu oraz doradztwa przy zakupie nowego roweru, odzieży sportowej i wszelkich akcesoriów rowerowych.

 

Kolarstwem interesuję się od 1982 roku kiedy to mój brat Jacek wziął udział w szosowym wyścigu kolarskim. To był ten dzień ,który uważam za dzień rozpoczęcia mojej "kariery" kolarskiej. Swój pierwszy start zaliczyłem w pamiętnym 1985 r. kiedy Lech Piasecki wygrał Wyścig Pokoju i zdobył Mistrzostwo Świata, a ja swój wyścig ukończyłem na piątym miejscu. Kolarską przygodę rozpocząłem od kolarstwa szosowego, a MTB zająłem się w roku 1994 r. obecnie moją nową pasją stał się triathlon. W 2012 r. ukończyłem najdłuższy dystans w triathlonie i zostałem IRONMEN  ( 3.800 m pływania + 180 km roweru + 42 km biegu )

 

Moim pierwszym prawdziwym trenerem był Franciszek Stadnik. To właśnie on pokazał mi na czym polega kolarstwo. "Franek" nauczył mnie jak trenować, naprawiać rowery, przekazywać wiedzę młodszym i kochać sport. Połączenie sportu z pracą zawodową to był strzał w dziesiątkę. Obecnie wraz z żoną prowadzę sklep i serwis rowerowy, jestem trenerem zawodników UKS SPORTOWIEC oraz nadal uprawiam kolarstwo i bawię się triathlonem.

 
Piotr  Nowacki